Проведено засідання Координаційної ради

???????????????????????????????Сьогодні, 20 квітня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено засідання Координаційної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. В засіданні взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Юсипович, завідувач сектору постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та сімейної політики управління соціального захисту населення Мар’яна Крайняковець та учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Ігор Репецький.

Розглянуто питання щодо погодження плану роботи Координаційної ради на 2017 рік та план заходів з відзначення 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

На засіданні було вирішено надати учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС одноразову грошову допомогу в розмірі п’ятсот грн. кожній особі з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської АЕС.

26 квітня 2017 року о 10.00 год відбудуться заходи з нагоди 31-ї річниці Чорнобильської АЕС в приміщенні Турківської дитячої музичної школи.

О 11.00 год за участі керівництва та духовенства району, учасників ліквідації на ЧАЕС відбудеться молебень біля скульптури Божої Матері. В знак пам’яті померлих буде запалено 31 лампадку та покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам на Чорнобильській АЕС.

Запрошуються всі бажаючі жителі району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*