Проведено засідання Координаційної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

???????????????????????????????

Сьогодні, 20 квітня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено засідання Координаційної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. В засіданні взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут, начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Юсипович, завідувач сектору постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та сімейної політики управління соціального захисту населення Мар’яна Крайняковець та учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Ігор Репецький.

Розглянуто питання щодо погодження плану роботи Координаційної ради на 2018 рік та план заходів з відзначення 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

На засіданні було вирішено надати учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС одноразову грошову допомогу в розмірі п’ятсот грн. кожній особі з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської АЕС.

26 квітня о 16.00 год. відбудеться виставка – реквієм «Чорнобиль не має минулого»

О 12.00 год. за участі керівництва та духовенства району, учасників ліквідації на ЧАЕС відбудеться молебень біля пам’ятного знаку ліквідаторам на ЧАЕС. В знак пам’яті померлих буде запалено 32 лампадки та покладання квітів до пам’ятника ліквідаторам на Чорнобильській АЕС.

Запрошуються всі бажаючі жителі району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*