Проведено засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Турківській райдержадміністрації.

DSCN9565

У четвер, 17 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, голови Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання Юрія Лила за участю членів Координаційної ради проведено засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Турківській райдержадміністрації. На засіданні було обговорено проект Програми НПВ у 2018-2020 роках та в результаті обговорення було встановлено, що дана Програма охоплює всі напрямки і завдання по національно – патріотичному вихованню в зв’язку з чим додаткових пропозицій не поступало.

Також на засіданні обговорено питання щодо відзначення в районі Дня Героїв, яке відбудеться 23 травня 2018 року. День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*