Проведено засідання Координаційного центру з питань надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям

00000...16 вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено засідання Координаційного центру з питань надання допомоги учасникам АТО та їх сім’ям. У черговому засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Луговий, члени Координаційного центру, керівники структурних підрозділів та інші.

В ході засідання порушили проблемне питання щодо забезпечення військовослужбовців усім необхідним при відправленні з навчальних центрів у зону АТО. Присутні обговорили проблемні аспекти, проаналізовано зібрані відомості про потреби демобілізованих військовослужбовців, а також щодо надання допомоги тим які перебувають в зоні АТО. Дорученням голови райдержадміністрації  від 03.09.2015 №45 було закріплено список керівників структурних підрозділів за мобілізованими військовослужбовцями та учасниками АТО Турківського району, які повинні  надавати правову допомогу у вирішенні проблемних питань.

 

Олександр Лабецький під час засідання звернувся до всіх  кандидатів у депутати та  кандидатів на голови органів місцевого самоврядування всіх рівнів, здати по 100-200 грн. на допомогу учасникам АТО та їх сім’ям. Оскільки кандидатів буде майже півтори тисячі, це буде значна допомога. Не всі виграють вибори, але внесок кожного допоможе не тільки врятувати життя, алей полегшить умови як учасникам АТО так і демобілізованим та їхнім сім’ям.

 

Члени Координаційного центру вирішили:

– всю волонтерську роботу, пов’язану з допомогою учасникам АТО та членам їх сімей проводити через Координаційний центр;

– зібрані кошти акумулювати в Координаційному центрі, а в разі одержання добровільних пожертвувань кошти перераховувати на   рахунок фонду “Милосердя” – р/р 26000053827387, ЗКПО 36412504, МФО 325321 “Приватбанк”;

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*