Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

images25 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі членів комісії відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання щодо  надання дозволу на  побачення батькові із своїми малолітніми дітьми, які проживають зі своєю мамою в с.Нижня Яблунька Турківського району та питання про позбавлення батьків батьківських прав, жителів м.Турка відносно малолітнього сина.

Комісією вирішили:  надати дозвіл жителю м.Турка спілкуватися із своїми малолітніми дітьми у вихідні дні (субота, неділя)  з 11 год. по 20 год.,  які проживають  із  своєю мамою в с.Нижня Яблунька; службі у справах дітей звернутися з позовом в суд про позбавлення батьків батьківських прав їхнього малолітнього сина.

Також здійснено перегляд та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах, дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме :  на 5 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 7 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведено повторний перегляд на 11 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*