Проведено засідання комісії з питань безпеки дорожнього руху

нарада 1Сьогодні, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Багана проведено засідання комісії з питань безпеки дорожнього руху. На засіданні взяв участь завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Василь Пуршак. Розглянуто питання про вжиття заходів безпеки дорожнього руху у Турківському районі.

За результатами засідання вирішено провести ряд заходів по підвищенню рівня поінформованості всіх учасників дорожнього руху про необхідність дотримання правил дорожнього руху, місцевим засобам масової інформації збільшити інформаційний вплив щодо причин та наслідків дорожньо- транспортних пригод та важливості дотримання правил дорожнього руху. Потрібно перевірити та проаналізувати якість роботи та оснащеність вуличного освітлення в населених пунктах; здійснити перевірку стану розмітки пішохідних переходів та наявності спеціальних знаків біля закладів освіти та соціальної сфери; провести обстеження вулиць і доріг населених пунктів району на відповідність чинним нормам і стандартам проїжджої частини, технічних засобів регулювання дорожнього руху, нормативної видимості, освітлення й інших параметрів, що впливають на безпеку дорожнього руху; також обстежити відрізки вулично-дорожньої мережі, де відсутні тротуари або наявний інтенсивний пішохідний рух у місцях звуження проїжджої частини та привести у відповідність до норм безпеки дозволені швидкісні режими для транспортних засобів.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*