Проведено засідання комісії ТЕБ і НС

нарада 1Сьогодні, 24 грудня,  під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено засідання комісії ТЕБ і НС. В засіданні взяли участь члени комісії та завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації  Михайло Павлович.

На порядку денному розглядалося питання готовності канатно-крісельних доріг та витягів, що знаходяться на території району.

Вирішили: зобов’язати власників канатно- крісельних доріг та витягів розробити та погодити з районним сектором ГУ ДС НСУ у Львівській області заходи щодо запобігання загибелі та травмування людей на об’єктах, що експлуатують гірськолижні траси під час сезону відпочинку зимового періоду. Також головному інспектору Турківського РС ГУ ДС НСУ у Львівській області посилити контроль за канатно-крісельними дорогами та витягами, що знаходяться на території району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*