Проведено засідання Колегії районної державної адміністрації

DSCN6340Сьогодні, 30 вересня, в залі засідань районної ради, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького, за участі голови районної ради Володимира Лозюка та членів Колегії проведено  засідання Колегії районної державної адміністрації. На засіданні розглянуто наступні питання, а саме:

  1. Про підготовку підприємств, установ та організацій району та зокрема закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016рр.
  2. Про дотримання законодавства щодо використання водних ресурсів та споживання питної води.
  3. Про безпеку дорожнього руху на території району.
  4. Про роботу з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклуванням та дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.
  5. Про хід виконання у районі програм розвитку сільського господарства. 6.Різне: а) Про матеріально-технічне забезпечення та дотримання заходів техногенної та пожежної безпеки на виборчих дільницях.

б) Інформація про виконання заходів з економії бюджетних коштів

  1. Про державну підтримку термомодернізації житлових будівель в Україні: умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів.

DSCN6344 Розглядаючи кожне питання зокрема, голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький та члени Колегії робили аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. Зокрема, велику увагу було акцентовано на стан підготовки підприємств, установ, організацій району та зокрема закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016рр.

Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями та підприємствами району, міською та сільськими радами, адже спільна робота спрямована на єдину стратегію – соціально-економічний розвиток району і в цілому – рівень життя кожного громадянина зокрема.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*