Проведено засідання ХІХ сесії Турківської районної ради VІІ скликання

???????????????????????????????

Сьогодні, 22 березня, під керівництвом голови районної ради Володимира Лозюка проведено засідання ХІХ сесії Турківської районної ради VІІ скликання. В засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький, депутати Турківської районної ради, голови місцевих рад, керівники установ, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації. На порядок денний  на обговорення винесено та прийнято рішення по 50 питаннях, зокрема: затверджено звіт голови районної ради про роботу ради у 2017 році;

???????????????????????????????

прийняті рішення щодо реорганізації комунального закладу «Турківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Турківської районної ради Львівської області»; затверджено всі програми, які були в порядку денному, зокрема: щодо затвердження районної Програми підтримки філій ДП «Львівський облавтодор» та ліквідації наслідків негоди на автомобільних дорогах загального користування в межах Турківського району на 2018 рік; виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Турківського району за 2017 рік;  затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Турківського району на 2018 рік; щодо внесення змін до районного бюджету Турківського району на 2018 рік; щодо надання згоди на відкриття додаткових ставок Турківській ДЮСШ «Юність».

 

 

Порядок денний ХІХ сесії Турківської районної ради VІІ скликання:

 

1.Про причини відсутності депутатів районної ради на ХVІІІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання.

2.Про Звернення до Президента України П.Порошенка, голови Верховної Ради України А.Парубія, Прем’єр-міністра України В.Гройсмана та Генерального прокурора України Ю.Луценка.

3.Звіт голови районної ради про роботу ради у 2017 році.

4.Інформація прокурора Турківського відділення Самбірської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

5.Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, учасникам АТО та їх сім’ям у 2018 році.

6.Про надання відділу освіти Турківської РДА окремих повноважень Турківської районної ради як засновника закладів освіти.

7.Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів району на 2018 рік

8.Про реорганізацію комунального закладу «Турківська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Турківської районної ради Львівської області».

9.Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Турківської районної ради Львівської області.

10.Про стан утримання доріг в Турківському районі.

11.Про затвердження районної Програми підтримки філій ДП «Львівський облавтодор» та ліквідації наслідків негоди на автомобільних дорогах загального користування в межах Турківського району на 2018 рік.

12.Звіт про роботу виконуючого обов’язки головного лікаря Турківської КЦРЛ за 2017 рік.

13.Про створення Турківської міської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини м.Турка на базі поліклінічного відділення Турківської КЦРЛ.

14.Про створення Боринської міської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт.Бориня.

15.Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні.

16.Про перейменування та затвердження Статуту Турківського районного Народного дому Турківської районної ради Львівської області.

17.Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Турківського району за 2017 рік.

18.Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Турківського району на 2018 рік.

19.Про затвердження Програми сприяння матеріально-технічного забезпечення відділів прикордонної служби на території Турківського району на 2018 рік.

20.Про затвердження комплексної Програми інформаційно–аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру на території Турківського району на 2018 рік.

21.Про затвердження Програми сприяння Турківському ВП Самбірського ВП ГУНП у Львівській області в питаннях забезпечення охорони громадського порядку, профілактики правопорушень, законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, безпеки дорожнього руху в Турківського району на 2018 рік.

22.Про затвердження Програми зайнятості населення Турківського району на 2018 – 2020 роки.

23.Про передачу в оренду майна районної комунальної власності.

24.Про передачу в оренду майна районної комунальної власності.

25.Про приватизацію способом викупу нежитлової будівлі за адресою: м.Турка, вул.Травнева, буд.98 б-1.

26.Про надання згоди на списання об’єкта нерухомого майна районної комунальної власності – будівлі колишньої дезкамери Верхньовисоцької сільської лікарської амбулаторії.

27.Звіт про виконання районного бюджету Турківського району за 2017 рік.

28.Про внесення змін до районного бюджету Турківського району на 2018 рік.

29.Про розподіл вільних залишків коштів освітньої субвенції з державного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.

30.Про розподіл вільних залишків коштів медичної субвенції з обласного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.

31.Про розподіл вільних залишків коштів медичної субвенції з державного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.

32.Про розподіл вільних залишків коштів додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з урахуванням закладів освіти та охорони здоров’я Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.

33.Про уточнення залишків коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій та залишків районного бюджету на співфінансування, які склалися станом на 01.01.2018 року.

34.Про розподіл вільних залишків коштів районного бюджету Турківського району, які склалися станом на 01.01.2018 року.

35.Про розподіл іншої субвенції районного бюджету Турківського району на 2018 рік.

36.Про встановлення надбавки за вислугу років голові Турківської районної ради Лозюку В.О.

37.Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, на території Турківського району.

38.Про надання згоди на відкриття додаткових ставок Турківській ДЮСШ «Юність».

39.Про внесення змін до рішення Турківської районної ради № 333 від 16.11.2017 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Явора Явірської сільської ради Турківського району Львівської області».

40.Про внесення змін до рішення Турківської районної ради № 335 від 16.11.2017 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Мала Волосянка Явірської сільської ради Турківського району Львівської області».

41.затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Бітлянської сільської ради Турківського району Львівської області, площею 12,3764 гектари.

42.Про звернення до Прем’єр-міністра України, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг щодо скасування плати за підключення до електромереж і зниження тарифу на електроенергію.

43.Про звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо перерахування пенсій ветеранам і пенсіонерам військової служби та органів внутрішніх справ.

44.Про використання революційного прапора ОУН на території Турківського району.

45.Про звернення батьківського комітету Нижньояблунського НВК.

46.Про депутатський запит депутата Турківської районної ради А.Перога.

47.Про депутатський запит депутата Турківської районної ради Р.Богайчика.

48.Про депутатський запит депутата Турківської районної ради Хорта М.Д.

49.Про депутатський запит депутата Турківської районної ради Хорта М.Д..

50.Різне.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*