Проведено установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Турківській райдержадміністрації

???????????????????????????????Сьогодні, 5 травня  в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Турківській райдержадміністрації. Участь у заході прийняли голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило,  члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Турківсьукій районній державній адміністрації, делеговані представники інститутів громадянського суспільства.

Розпочав засідання  заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило який проінформував  про проведену ініціативною групою підготовчу роботу. Зокрема, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів ???????????????????????????????України  № 996 від  3 листопада 2010 р. зі змінами  за 60 днів до установчих зборів було утворено розпорядженням голови райдержадміністрації від 23.02.2017 р. №44  ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів щодо  створення громадської ради при райдержадміністрації , яка  складалася із 8 осіб, з яких лише 2 – представники райдержадміністрації. Не пізніше як за 45 днів, ініціативна група розмістила на офіційному веб -сайті райдержадміністрації повідомлення про проведення установчих зборів та порядок подання заяв. Також уточнену дату, місце та час проведення установчих зборів було розміщено на офіційному веб- сайті Турківської райдержадміністрації, що відповідає вимогам вищевказаної Постанови. До ініціативної групи надійшли заяви про участь в установчих зборах від 8 інститутів громадянського суспільства.

Далі делегованими представниками громадських організацій було обрано голову установчих зборів щодо створення громадської ради при райдержадміністрації – Косачевича Петра Івановича та секретаря установчих зборів – Баган Світлану Володимирівну.

Після обговорення прийнято рішення створити громадську раду при Турківській райдержадміністрації  у складі 8 осіб . Головою обрано – голову Всеукраїнського громадського товариства  « Бойківщина ХХІ століття» Косачевича П.І., заступником голови –  Коноваленка М.М. («Спілка учасників АТО Турківщини») .

Також на засіданні обговорено план заходів, а саме: до Дня пам’яті та примирення (07.05.2017 р.); з нагоди святкування 102-ої річниці битви Січових Стрільців на горі Маківка, проводиться щорічний табір «Злет на горі Маківка»; до Дня матері (14.05.2017 р.); до Дня Героїв та Дня прикордонника (28.05.2017) та акції «Мій тато захищає Україну», яка проводитиметься 20.05.2017 р. в м.Турка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*