Проведено урочистості з нагоди 78 річниці від дня заснування Української Повстанської Армії та Дня захисника України

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України, Дня створення УПА, Дня Українського козацтва сьогодні, 13 жовтня, на майдані Шевченка проведено урочистості з нагоди 78 річниці від дня заснування Української Повстанської Армії та Дня захисника України, за участі заступника голови райдержадміністрації Василя Цибака, голови районної ради Володимира Лозюка, голови Турківської міської ради Геннадія Когута, помічника народного депутата України Андрія Лопушанського Ірини Кіри, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, учасників АТО та представників громадських організацій району.

Захід розпочали з Гімну України та хвилини мовчання.

Відбулася урочиста хода з покладанням квітів до  пам’ятників та меморіальних таблиць захисників України за участі керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, учасників АТО та представників громадських організацій району.

З вітальним словом виступив заступник голови райдержадміністрації Василь Цибак.

«Свято Покрови Пресвятої Богородиці – одне із найшанованіших українським народом християнських свят. Глибоко символічним є і те, що на цей день припадає ще одна яскрава сторінка нашої легендарної історії – 78 річниця від дня заснування Української Повстанської Армії та Дня захисника України.

Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити. Це – постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу», – зазначив у своєму виступі Василь Цибак

Також з вітальним словом виступили голова Турківської міської ради Геннадій Когут та помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра, які висловили глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я миру і нашого майбутнього.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*