Проведено спільну нараду керівників закладів освіти району з питань підвищення протипожежної безпеки в закладах освіти

З метою запобігання виникнення пожеж, забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, формування стійкого алгоритму дій у разі надзвичайних ситуацій з боку працівників та здобувачів освіти в загальноосвітніх школах району сьогодні, 18 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Бабяка за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Манюх та начальника Турківського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Світлани Мірошкіної проведено спільну нараду керівників закладів освіти Турківського району з питань підвищення протипожежної безпеки в закладах освіти.

Перед керівниками виступила начальник Турківського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Світлана Мірошкіна, яка доповіла про стан протипожежного захисту в закладах освіти, рівень забезпечення первинними засобами пожежогасіння згідно з типовими нормами належності, наголосила на необхідності проведення профілактичних тренувань з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій та дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти та дій під час пожежі.

Також розглядалося питання про попередження нещасних випадків на водних об’єктах. Рекомендовано директорам шкіл району провести додаткові інструктажі з учнями та батьками щодо правил безпеки на воді.

Керівники закладів освіти району отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили.

Керівництво району тримає на постійному контролі питання виконання заходів щодо запобігання пожеж та акцентує увагу на обов’язках керівників закладів освіти, основних вимогах правил пожежної безпеки щодо утримання території, будівель та шляхів евакуації та порядку дій у разі виникнення пожежі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*