Проведено пожежно-профілактичне відпрацювання

28 листопада Турківським РС ГУ  ДСНС України у Львівській області проведено пожежно-профілактичне відпрацювання на території Верхненської сільської ради Турківського району. Захід відбувся спільно з працівниками поліції за участі депутатського корпусу Турківської районної ради, представників місцевої влади, працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, Турківського РЦСССДМ та РЕМу Турківського району.

Проведено перевірки сільської ради с. Верхнє,  ЗОШ I-II ступенів с.Нижнє та ЗОШ I-II ступенів с.Яворів, ФАП с.Яворів та с.Нижнє, житлові оселі та відвідали Західний реабілітаційно-спортивний центр НАСІУ. Також оглянули електромережі та системи пічного опалення, провели інструктажі з питань пожежної безпеки, в яких взяло участь 105 мешканців села та 36 працівників підприємства.

Відпрацювання проводилось з метою попередження виникнення пожеж у районі, зменшення кількості травмованих та загиблих, та мінімізації збитків від пожеж.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*