Проведено позачергову сесію Турківської районної ради

85326591112

Відповідно до статей 46 і 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сьогодні, 30 травня, під керівництвом голови районної ради Володимира Лозюка, за участі голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, депутатів Турківської районної ради, керівників установ, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації проведено позачергову сесію Турківської районної ради VІІ скликання  з таким порядком денним:

  1. Про причини відсутності депутатів районної ради на ХІІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
  2. Про результати розгляду депутатських запитів, поданих на ХІІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
  3. Про розподіл коштів виділених для співфінансування мікропроектів місцевого розвитку в розрізі об’єктів та розпорядників коштів на 2017 рік.
  4. Про затвердження розпорядження голови Турківської районної державної адміністрації № 105 від 10.05.2017 року.
  5. Про уточнення районного бюджету за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету станом на 01.05.2017 року.
  6. Про розподіл субвенції районного бюджету в рамках програми «Розвиток комунальних доріг Турківського району».
  7. Про затвердження Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» Турківського району на 2016-2020 роки».
  8. Про надання згоди на списання об’єкта нерухомого майна районної комунальної власності – будівлі Нижньояблунського НВК (дерев’яний будинок).
  9. Про звернення Турківської районної ради.
  10. Різне .   По даних питаннях прийнято відповідні рішення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*