Проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

???????????????????????????????Сьогодні, 5 січня, голова районної державної адміністрації, голова районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Олександр Лабецький провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Присутні члени районної комісії. На комісії розглянуто основне питання: стану функціонування систем життєзабезпечення населення району у період низьких температур атмосферного повітря.

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, вирішили :

  1. Звернути увагу голів міської, селищної та сільських рад, начальника Турківського РЕМ (Д.Цикаляк), дорожнім філіям у Турківському районі (М.Яворський, М.Роздольський), керівників причетних структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників організацій та установ району на їх персональну відповідальність за забезпечення належних умов функціонування систем життєзабезпечення населення району у період низьких температур атмосферного повітря.

 

  1. Головам міської, селищної та сільських ра продовжити роботу Штабів керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2017 року. Зазначене питання розглянути на позачергових засіданнях комісій з питань ТЕБ і НС. При виникненні на адміністративних територіях надзвичайних ситуацій (некласифікованих подій) на об’єктах систем життєзабезпечення негайно інформувати керівництво району встановленим порядком, а також сектор з питань цивільного захисту райдержадміністрації за тел. 314-75, тел./факс 3-12-86, РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області за тел. 3-15-01, з наступним письмовим підтвердженням та вживати дієвих оперативних заходів з ліквідації їх наслідків.

 

  1. Сектору житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури (О.Сподарик), Дорожнім філіям у Турківському районі (М.Яворський, М.Роздольський), головам міської, селищної та сільських рад, керівникам організацій та установ району:

         3.1. З урахуванням прогнозу погоди Львівського регіонального центру з гідрометеорології про значне пониження температури атмосферного повітря та опади у вигляді снігу 5-8 січня поточного року привести в готовність  комунальні служби та снігоочисну техніку.

         3.2. Вживати необхідних заходів щодо забезпечення надійного автотранспортного сполучення в межах та поза межами населених пунктів адміністративних територій району.

  1. Старосамбірському УЕГГ (В.Дрозд) здійснювати постійний контроль за обсягами споживання газу з метою недопущення критичного пониження тиску у газових мережах.

 

  1. Начальнику Турківського РЕМ (Д.Цикаляк) з урахуванням рішень районної комісії із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення категорично заборонити відключення об’єктів від електропостачання в період низьких температур зимового періоду 2017 року.

 

  1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (М.Гут), В.о. начальнику Турківської КЦРЛ (К.Коробов), відділу освіти райдержадміністрації (Н.Гошівська), в. о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації (Л.Яворська), вживати необхідних заходів щодо надійного функціонування підпорядкованих закладів в умовах низьких температур зимового періоду, не допустити у них розмороження систем тепло – та водопостачання.

  1. Головам міської, селищної та сільських рад, РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (С.Мірошкіна), Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (М.Гут), Начальнику Турківського відділення поліції (Д.Роль), В.о. Начальнику Турківськох КЦРЛ (К.Коробов):

7.1. При значному пониженні температури атмосферного повітря, організувати цілодобову роботу соціальних патрулів у складі представників райдержадміністрацій, міської, селищної та сільських рад, Турківському відділенні Головного управління Національної поліції у Львівській області, РС Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, Управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Турківської КЦРЛ.

7.2. Соціальним патрулям в своїй роботі врахувати наступне:

7.2.1. Посилити контроль у місцях перебування осіб без визначеного місця проживання. Вжити додаткових заходів щодо недопущення обмороження та загибелі таких осіб.

7.2.2. Доставку потерпілих від переохолодження проводити залежно від ситуації до найближчого пункту обігріву або лікувального закладу з задіянням для цього бригад швидкої медичної допомоги.

7.2.3. Завдання щодо попередження загибелі людей від переохолодження виконувати шляхом:                           -періодичного обстеження (1 раз на 4 години) територій з найбільшою імовірністю перебування людей, які можуть потребувати допомоги;

 -за викликом – при отриманні інформації про людей, яким необхідна допомога з боку соціальних патрулів.

  1. В.о. начальнику Турківської КЦРЛ (К.Коробов):

8.1. Привести в готовність лікарняні заклади для надання невідкладної допомоги населенню внаслідок обморожень.

8.2. Підготувати у визначених лікарняних закладах окремі палати для тимчасового розміщення та лікування на період низьких атмосферних температур осіб без визначеного місця проживання.

  1. РС Головноого управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (С. Мірошкіна):

9.1. За зверненнями керівників адміністративних територій району надавати необхідну допомогу шляхом виділення необхідної кількості особового складу, техніки та автономних джерел живлення.

 10.РС Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (С.Мірошкіна), Турківському відділенню поліції (Д.Роль), Сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації (М.Павлович), управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (М.Гут), в.о. начальника Турківської КЦРЛ (К.Коробов) організувати роботу щодо інформування населення про запровадження соціального патрулювання, а також правил безпечної поведінки під час пониження температури атмосферного повітря та ризиків можливої небезпеки внаслідок цього.

11. Контроль за виконанням рішення засідання районної комісії з питань ТЕБ і НС з цього питання покласти на першого заступника голови райдержадміністрації (М.Яворського).

 

 

 

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*