Проведено позачергове засідання Колегії райдержадміністрації

???????????????????????????????Сьогодні, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Багана, за участі голови районної ради Володимира Лозюка проведено позачергове  засідання Колегії райдержадміністрації щодо  наслідків ревізії фінансово – господарської діяльності Турківської комунальної центральної районної лікарні за період з 01.03. 2013 по 31.12.2014. На засіданні присутні члени Колегії.

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору контролю у Турківському районі Старосамбірської об’єднаної державної фінансової інспекції В.Костишака «Про наслідки ревізії фінансово – господарської діяльності Турківської комунальної центральної районної лікарні за період з 01.03.2013 по 31.12.2014» за результатами якої встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат (збитків) на суму  405,28 тис. грн., в т.ч.: завищення об’ємів і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт –105,02 тис. грн; завищення суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працюючих інвалідів -246,41 тис. грн.;  покриття витрат фізичних осіб всупереч законодавству35,66 тис. грн; зайве нарахування заробітної плати та нарахувань -15,09 тис. грн. та недоотримання фінансових ресурсів, внаслідок проходження практики студентів контрактників – 3,1 тис. грн. Крім цього також виявлено фінансових порушень, що не призвели до втрат (збитків) на суму 497,7 тис. грн.  та інших порушень фінансової дисципліни  на суму 2,41 тис. гривень.

DSCN5693Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію завідувача сектору контролю у Турківському районі Старосамбірської об’єднаної державної фінансової інспекції В.Костишака «Про наслідки ревізії фінансово – господарської діяльності Турківської комунальної центральної районної лікарні за період з 01.03.2013 по 31.12.2014 взяти до відома.

  1. Прийняти до уваги, що на даний час внаслідок вжитих заходів відшкодовано збитків на суму 312,54 тис. грн. та усунуто інших порушень фінансової дисципліни на суму 2,41 тис. гривень.
  2. Головному лікарю Турківської комунальної центральної районної лікарні Макарику М.М.:

3.1. Вжити невідкладних заходів щодо максимального відшкодування   порушень, що призвели до втрат (збитків) на суму  92,74  тис. грн, в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи по наслідках ревізії фінансово-господарської діяльності Турківської комунальної центральної районної лікарні   за період  з 01.03. 2013 по 31.12.2014

3.2 Посилити контроль за ефективним використанням бюджетних коштів та матеріальних цінностей.

3.3 Встановити більш жорсткий контроль за використанням бюджетних коштів на поточний та капітальні ремонти. Строго дотримуватись ДСТУ БД.1.1-1:2013 «Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи»

Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Багана В.Б.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*