Проведено перевірку стану виховної роботи Либохорської ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ І-ІІ ст.

15 жовтня головним спеціалістом сектору з профілактики  служби у справах дітей районної державної адміністрації проведено перевірку стану виховної роботи з питань профілактики правопорушень серед учнівської молоді у школі, організації соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах в Либохорській ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ І-ІІ ст.

Під час перевірки виявлено про те, що  виховна робота Либохорської ЗОШ І-ІІІ ст.та ЗОШ І-ІІ ст. на 2013 навчальний рік спланована, план обговорений затверджений на засіданні педагогічної ради, окремо складені плани роботи з попередження та профілактики правопорушень серед дітей та підлітків, які затверджені наказами директорів школи. Серед запланованих заходів: збори учнівського колективу та батьківські збори, під час яких батькам надається методична допомога щодо виховання дітей різного віку, психологічні поради, масові святкові виховні заходи.

У Либохорській ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ І-ІІ ст. розроблено чітку систему роботи з профілактики правопорушень. У школі І-ІІІ ст. навчається 270 дітей.

Станом на 15 жовтня  у Либохорській ЗОШ І-ІІІ ст. навчається одна – дитина, позбавлена батьківського піклування, яка перебуває на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації. Дитина мешкає разом з опікуном с.Либохора. У особовій справі дитини є відповідні копії документів. Згідно із наказом директора школи дитина у шкільній їдальні харчується безкоштовно. Навчальний заклад відстежує стан захисту прав та законних інтересів дитини під опікою.

За підсумками поїздки, можна зробити висновкипро те, що робота Либохорської ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ І-ІІ ст. щодо питань захисту прав дітей, попередження дитячої безпритульності і бездоглядності знаходиться на належному рівні і відповідає вимогам чинного законодавства.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*