Проведено перевірку стану виховної роботи Нижньотурівського НВК

25 листопада головним спеціалістом сектору з профілактики  служби у справах дітей Турківської районної державної адміністрації, старшим оперуповноваженим КМСД Турківського РВ ГУ МВСУ у Львівській області та директором Нижньотурівського НВК проведено перевірку стану виховної роботи з питань профілактики правопорушень серед учнівської молоді у школі, організації соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах в Нижньотурівському НВК І-ІІ ст.

У ході перевірки виявлено наступне.

Виховна робота Нижньотурівського НВК на 2013 навчальний рік спланована, план обговорений затверджений на засіданні педагогічної ради. Є окремо складений план роботи з попередження та профілактики правопорушень серед дітей та підлітків, який затверджений наказом директора школи. Серед запланованих заходів: збори учнівського колективу та батьківські збори, під час яких батькам надається методична допомога щодо виховання дітей різного віку, психологічні поради, масові святкові виховні заходи.

У Нижньотурівському НВК розроблено систему роботи з профілактики правопорушень. У школі навчається 77 дітей. Наказом директора школи від 08.10.2013 № 101 створена рада профілактики  правопорушень серед учнів, до складу якої включено вчительський колектив та батьківський комітет школи. На кожному засіданні ведуться протоколи, які зберігаються в справах школи.

Також  було обстежено житлово-побутові умови сім’ї, яка знаходиться на профілактичному обліку у службі у справах дітей, батьки, яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків. З батьками проведена профілактична бесіда та попереджено про відповідальність.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*