Проведено обстеження сімей

загруженное (5)З початку травня цього року  фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено візити до 3  учасників АТО та в 1 сім’ю внутрішньо – переміщених осіб . Проведено бесіди   з метою виявлення проблемних питань та невідкладного реагування щодо їх усунення.

В м. Турка працівниками центру здійснено візити в 5 сімей, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Складено акт  оцінки потреб сім`ї, з батьками  проведена профілактична робота щодо шкідливого вживання алкоголю та належного виховання дітей.

Здійснено виїзд у с.Н.Турів, с. В.Турів  та с. Сянки  та відвідано 6 осіб учасників АТО. Проведено бесіду з метою виявлення проблемних питань та невідкладного реагування щодо їх усунення,  відвідано 1 малозабезпечену сім’ю, яка знаходиться в складних життєвих обставинах. Складено акт  оцінки потреб сім`ї, з батьками  проведена профілактична робота щодо шкідливого вживання алкоголю та належного виховання дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*