Проведено навчальний семінар на тему: «Підвищення професійного рівня розпорядників бюджетних коштів для роботи в системі електронних закупівель»

скачанные файлы 31 травня в залі засідань районної ради відбувся навчальний семінар на тему: «Підвищення професійного рівня розпорядників бюджетних коштів для роботи в системі електронних закупівель». Навчання провів начальник відділу  тендерної політики департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Тарас Ситник для представників установ і організацій бюджетної сфери, органів місцевого самоврядування Турківського району. В семінарі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, бухгалтери органів місцевого самоврядування та розпорядники бюджетних коштів державних установ.

Учасники заходу в ході семінару дізналися, що таке електронна система закупівель, які умови реєстрації для взяття участі у аукціоні, скільки коштує подання пропозиції, як оскаржити умови закупівлі, а також оцінити переваги публічних закупівель ProZorro, що гарантує прозорий вибір переможця, нові ринки збуту, можливість отримати економію коштів на закупівлі.

Організатори семінару відповіли на численні запитання присутніх.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*