Проведено нараду з питання наведення благоустрою на території району

нарада 123 квітня, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Баган провів нараду з керівниками структурних підрозділів з питання наведення благоустрою на території Турківського району.

Розпочав нараду перш за все звернувши увагу на ліквідації стихійних та несанкціонованих сміттєзвалищах. Звернув увагу перший заступник голови райдержадміністрації і на питання щодо озеленення району: «Для наведення порядку у нашому місті та районі ми повинні докладати максимум зусиль. Одним з важливих питань є озеленення району та міста, до якого потрібно залучати не тільки трудові колективи підприємств, установ та організацій, а також учнівську та студентську молодь.»
Потім Володимир Богданович зазначив: «Основним питанням сьогоднішньої наради є наведення благоустрою на території району. Спершу ви повинні прибрати прилеглі та закріплені за вашими підприємствами, установами організаціями території, а потім усі без винятку повинні взяти участь у прибиранні від сміття та розчищенні лісосмуг району. За кожною сільською радою, підприємством, установою, організацією закріплена територія, на якій ви повинні навести лад. Особливу увагу слід приділити селищним та сільським головам щодо наведення благоустрою у своїх населених пунктах.»

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*