Проведено нараду з питань виконання заходів з економії бюджетних коштів

Сьогодні, 16 серпня, під керівництвом  заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено нараду з питань виконання заходів з економії бюджетних коштів. На нараді присутні начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Юсипович, керівники та бухгалтери бюджетних установ.

У ході наради керівники бюджетних установ доповіли про стан справ у відповідних підвідомчих галузях та обговорили питання економного і раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, а також упорядкування мережі бюджетних установ району у 2019 році.

«Тільки спільними зусиллями ми зможемо збалансувати бюджет району, розглянути можливості оптимізації бюджетних видатків», – зазначив під час наради заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. Він також  наголосив на важливості постійного ведення аналізу видатків на заробітну плату, енергоносії, закупівлю послуг та товарів, реалізацію програм, тощо.

За результатами наради заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*