Проведено нараду з питань виконання заходів щодо розшуку військовозобов’язаних.

11Сьогодні, 16 лютого, під керівництвом  голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького, за участі завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції Володимира Багана, Турківського військового комісара Романа Космана та заступника керівника Турківського ВП- керівника патрульної поліції Самбірського ВП ГУНП у Львівській області Сергія Захарчика проведено нараду з питань виконання   заходів щодо розшуку військовозобов’язаних.

Заслухано представників відповідних служб про роботу розшуку військовозобов’язаних, які ухиляються від призову, надання правової оцінки діям громадян, які відмовляються від отримання повісток при частковій мобілізації або не прибули у визначені терміни на пункти збору мобілізаційних ресурсів. На нараді звернуто увагу, що  при останній кампанії призову громадян на строкову військову службу не забезпечено в повному обсязі відправку необхідної кількості призовників до лав Збройних Сил України та інших військових формувань відповідно до встановленого наряду. Основною причиною невиконання наряду є ухилення призовників від проходження призовної комісії та недостатня ефективність роботи щодо розшуку осіб, які ухиляються від призову. Обговорено про проведення додаткових заходів на забезпечення проведення призову в повному обсязі при оголошенні наступної кампанії.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*