Проведено нараду з питань розроблення заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2016 року

???????????????????????????????Сьогодні, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду з питань розроблення заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2016 року. В нараді взяли участь керівники правоохоронних органів, директори лісогосподарських підприємств району, голова Турківської міської ради Геннадій Когут та завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Володимир Баган.

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2016 року», згідно із статтями 16,21,28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та 19,32 Лісового кодексу України та з метою запобігання незаконному вирубуванню хвойних насаджень у лісових масивах району рекомендувати керівникам лісового господарства до 18.12.2015 року утворити торгівельні пункти у спеціально-визначених місцях біля садиб лісництв, розсадників, уздовж автошляхів району, на ринках, у населених пунктах для реалізації новорічних ялинок. Заготівлю ялинок здійснювати на спеціально-вирощених для цієї мети плантаціях, а також за рахунок дерев, що підлягають вирубу, при проведенні рубок формування і оздоровлення лісів.

Відпуск новорічних ялинок проводити з обов’язковим маркуванням-пластиковими бірками із штрих-кодом.

Утворити рейдові групи із виявленням фактів незаконного вирубування у лісових насадженнях лісового фонду району, особливо на ділянках хвойних лісових культур у масивах, що прилягають до населених пунктів.

Організувати та проводити перевірки транспортних засобів щодо законності перевезення новорічних ялинок на контрольних постах, залізничних та автобусних станціях, перехрестях доріг. У разі виявлення порушень, винних осіб притягнути до відповідальності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*