Проведено нараду з питань розроблення та затвердження заходів щодо економії бюджетних коштів з ліквідації дефіциту по заробітній платі на 2020 рік

Сьогодні, 25 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Бабяка за участю начальника фінансового  управління райдержадміністрації Володимира Юсиповича проведено нараду з розпорядниками бюджетних коштів з питань розроблення та затвердження заходів щодо економії бюджетних коштів з ліквідації дефіциту по заробітній платі на 2020 рік.

Присутні на нараді обговорили план заходів економії бюджетних коштів, зокрема, видатки на заробітну плату, енергоносії, закупівлю товарів, робіт та послуг, реалізацію програм, тощо.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації дав доручення розпорядникам коштів щодо економії коштів та зазначив, що до 1 травня поточного року зменшити дефіцит на заробітну плату. Відповідні заходи по економії коштів затвердити і надіслати у департамент фінансів Львівської ОДА.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*