Проведено нараду з питань продовження інвентаризації гідротехнічних споруд та водних об’єктів

images11 травня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила проведено нараду з питань продовження інвентаризації гідротехнічних споруд та водних об’єктів. В нараді взяв участь завідувач сектору з питань цивільного захисту Михайло Павлович.

Як уже неодноразово наголошувалося, основна мета інвентаризації — вивчення стану гідротехнічних споруд та виявлення незагосподарених водних об’єктів (ставків і озер) та взяття їх на баланс місцевих рад або узаконення їх власності чи оренди.

На нараді визначено перелік об’єктів, на які найближчим часом виїде комісія. Для обстеження найбільш проблемних об’єктів залучать представників Самбірського управління водного господарства, відділу Держгеокадастру та керівників органів місцевого самоврядування.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*