Проведено нараду з питань попередження поширення коронавірусу та недопущення паніки серед населення району

Сьогодні, 10 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Бабяка проведено нараду з питань попередження поширення коронавірусу та недопущення паніки серед населення району. На нараді присутні директор комунального некомерційного підприємства «Турківський Районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Яцкуляк, заступник директора комунального некомерційного підприємства «Турківський Районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Нагайко, директор КНП «Турківська ЦРЛ» Турківської районної ради Костянтин Коробов та директор комунального некомерційного підприємства «Боринська районна лікарня» Турківської районної ради Ігор Маркін.

«У разі виникнення хвороби, звісно, лікарі знають, як діяти. Для перевезення хворих виділений спеціальний автотранспорт, – зазначив директор комунального некомерційного підприємства «Турківський Районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Микола Яцкуляк. Але сьогодні ми говоримо з вами передусім про профілактику, тому я закликаю жителів району не панікувати, а просто виконувати основні заходи з профілактики поширення будь-яких інфекційних хвороб. Симптоми коронавірусу практично такі ж, як у звичайного грипу. Тому головним чинником для занепокоєння є саме контакт з хворим. Крім того, хочу сказати, що у 80% випадків хвороба протікає легко. І лише 20% – це тяжкі й летальні випадки. У групі ризику: літні люди, люди з хронічними захворюваннями, серцево-судинними захворюваннями, надлишковою вагою. А от діти взагалі практично не заражаються».

Присутні на нараді доповіли, що засоби профілактики хвороби такі ж, як і для звичайного грипу: необхідно часто мити руки з милом, обробляти їх дезінфікуючими спиртовими засобами, частіше провітрювати приміщення, проводити достатню термічну обробку продуктів тваринного походження тощо.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*