Проведено нараду з питань перспективи створення Національного парку «Бойківщина»

???????????????????????????????27 травня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду з питань перспективи створення Національного парку «Бойківщина». На нараді взяли участь заступник директора  департаменту екології та природніх ресурсів Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук, начальник відділу Держземагентства у Турківському районі Галина Косолович, директор Турківського лісового господарства Василь Барабаш та директор Боринського лісового господарства Михайло Ільницький. Обговорено проектні пропозиції площ земель сільськогосподарського та лісогосподарського призначення, які в перспективі можуть бути включені до Національного парку. Головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким подано пропозиції щодо необхідності   залишення в резерві земельних ділянок, на яких проводилися дослідні роботи та були знайдені родовища корисних копалин на території Бітлянської сільської ради для подальшої можливості розробки цього родовища.

«Є необхідністю створення Національного парку «Бойківщина» на території Турківського району та включення в його склад вже існуючих об’єктів природнозаповідного фонду загальнодержавного і місцевого значення. Наголосив, що створення парку дасть можливість залучити як українських так і закордонних інвесторів та створення робочих місць», зазначав у своєму виступі Володимир Харчук.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*