Проведено нараду з питань перевезення пасажирів

???????????????????????????????

У вівторок, 6 лютого, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду з питань перевезення пасажирів. В нараді взяли участь завідувач сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Олег Сподарик та директор ПП «Тур-Авто» Роман Думич.

Обговорено питання щодо належного дотримання умов договору та розглянуто звернення громадян стосовно якості перевезення пасажирів.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, які втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 №76-VІІІ з 1 червня 2015 року скасовано право окремих категорій громадян на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті.

Зазначені зміни стосуються ветеранів праці, дітей війни, учасників війни, жертв нацистських переслідувань, а також пенсіонерів за віком та інвалідів ІІІ групи.

Разом з цим, постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.1993 №354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування» і від 16.08.1994 №555 «Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року №354» передбачено право пенсіонерів за віком і інвалідів ІІІ групи на безоплатний проїзд на міському пасажирському транспорті загального користування (крім метрополітену і таксі) на приміських маршрутах.

Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький наголосив про дотримання всіх графіків руху автобусного сполучення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*