Проведено нараду з питань організації роботи робочої групи із сприянням проведенню виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

images (1)Сьогодні, 22 жовтня, перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Луговий  провів нараду з питань організації роботи робочої групи із сприянням проведенню виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. На нараді обговорили стан підготовки району до виборів. У ході зустрічі начальник відділу ведення Державного реєстру виборців  проаналізувала створені на дільницях району умови для реалізації громадянами конституційних виборчих прав, вільного формування своєї волі та її вільного виявлення під час голосування на чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, що відбудеться  25 жовтня 2015 року.

Основним завданням робочої групи з питань сприяння діяльності виборчих комісій є забезпечення координації дій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій у здійсненні ними функцій щодо створення належних умов для роботи виборчих комісій та інших суб’єктів виборчого процесу, систематичний аналіз інформації про стан підготовки виборів у районі.

Також Дмитро Миколайович  наголосив на забезпеченні проведення цих виборів у повній відповідності до вимогами Конституції і законів України.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*