Проведено нараду з питань організації громадських робіт з благоустрою населених пунктів та проведення профорієнтаційної роботи

Сьогодні, 15 травня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського проведено нараду з питань організації громадських робіт з благоустрою населених пунктів та проведення профорієнтаційної роботи.

До участі у нараді було запрошено начальника Турківської філії Львівського обласного центру зайнятості Мирославу Павлик, яка довела до відома присутніх на нараді, що службою зайнятості постійно є співпраця з органами місцевого самоврядування з питань організації громадських робіт. Також затверджується перелік видів громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість для місцевих рад.

Варто зазначити, що участь в громадських роботах зараховується до страхового стажу, оскільки із заробітної плати осіб сплачується єдиний страховий внесок.

Серед пріоритетів – благоустрій та озеленення населених пунктів, кладовищ, впорядкування доріг та придорожніх смуг, ліквідація сміттєзвалищ, впорядкування місць меморіального поховання.

Тому в період проведення благоустрою населених пунктів служба зайнятості і надалі готова співпрацювати з усіма зацікавленими сторонами соціального партнерства.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*