Проведено нараду з питань обліку та оформлення земельних ділянок, які перебувають під об’єктами нерухомості

DSCN9173

Сьогодні, 14 лютого, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, за участю заступника голови районної ради Василя Костишака, начальника відділу у Турківському районі Держгеокадастру у Львівській області  Ігоря Вишотравки та керівників силових структур проведено нараду з питань обліку та оформлення земельних ділянок, які перебувають під об’єктами нерухомості.

Було відмічено, що є ряд суб’єктів підприємницької діяльності, які мають об’єкти нерухомості і при цьому не сплачують платежі за користування наявними земельними ділянками, в т.ч. орендну плату та плату за користування.

Обговорено питання стосовно заборгованості по сплаті орендної плати та земельного податку. Дане питання було порушено головою районної ради на апаратній нараді у голови райдержадміністрації щодо врегулювання питання по сплаті орендної плати та одержання доходів в місцеві бюджети.

За результатами наради прийнято рішення про надсилання листів головам місцевих рад для надання даних по землекористувачах та орендарях, боржниках та з яких причин не укладено договорів оренди або не сплачується плата за використання землі.

По даному питанню начальнику відділу у Турківському районі Держгеокадастру у Львівській області  Ігорю Вишотравці буде дано доручення.

DSCN9175

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*