Проведено нараду з питань дотримання природоохоронного законодавства

???????????????????????????????20 травня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Багана проведено нараду з питань дотримання природоохоронного законодавства. На нараді присутні представники лісогосподарських підприємств району та правоохоронних органів, голова товариства мисливців та рибалок Богдан Михайлик.
Метою і необхідністю у проведенні  наради є підвищена актуальність охорони лісових ресурсів дотримання природоохоронного  законодавства щодо збереження фауни та необхідність зосередження максимальної уваги правоохоронних органів району до зазначених питань. У ході наради, присутнім було доведено, що в ???????????????????????????????районі проблемним залишається питання самовільних рубок лісу, причиною яких в основному є неналежна охорона лісових ресурсів лісогосподарських підприємств, допускаються порушення чинного законодавства, не в повній мірі використовуються надані повноваження щодо своєчасного виявлення і повного усунення порушень законів. Також неналежно організована і надзвичайно гострою для району є проблема утворення несанкціонованих звалищ сміття. Запропонував перший заступник голови райдержадміністрації, що ситуації по боротьбі з різного роду лісопорушеннями як з боку правоохоронних, так і контролюючих органів повинні відстежуватись і погоджуватись з громадами району, враховуючи думку людей. На нараді також виступили представники правоохоронних органів.

Голова товариства мисливців та рибалок Богдан Михайлик закликав учасників розмови до обміну думками, яким чином стати на перешкоді знищенню риби у період її нересту з боку браконьєрів та намітити шляхи для її примноження.

За наслідками проведеної наради визначено ряд заходів спрямованих на покращення стану додержання в районі вимог законодавства щодо збереження та відтворення лісових ресурсів, керівникам лісогосподарських підприємств району посилити увагу до очищення річок, потічків, струмочків від захаращень, забезпечувати спорудження перепадів.

Крім того прийнято спільне рішення про формування оперативних мобільних груп із числа добровольців – громадських рибних інспекторів, до яких будуть залучені працівники правоохоронних органів, лісники, метою діяльності яких стане контроль за дотриманням рибоохоронного законодавства на річках нашого району.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*