Проведено нараду з питань дотримання державними службовцями положень ЗУ «Про запобігання корупції» та «Про державну службу»

,. 28 березня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду з питань дотримання державними службовцями положень ЗУ «Про запобігання корупції» та «Про державну службу» з метою недопущення зловживань посадовими особами служби у справах дітей. В нараді взяли участь завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації Валентина Костевич, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та запобігання корупції Володимир Баган та начальник служби у справах дітей Ірина Стебівка. На нараді ознайомлено начальника служби у справах дітей Ірину Стебівку  з листом Міністерства Соціальної політики України «Про запобігання проявів корупції», згідно зі статтею 4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» здійснення контролю за діяльністю служб у справах дітей райдержадміністрації покладено на керівництво місцевих органів виконавчої служби, органів місцевого самоврядування.

З метою недопущення зловживань посадовими особами служби у справах дітей систематично доводити до відома посадових осіб основні положення та зміни антикорупційного законодавства, з акцентом на відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*