Проведено нараду з питань будівництва спортивного майданчика

???????????????????????????????У четвер, 13 квітня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участі завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Василя Поточного проведено нараду з питань будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям в м.Турка, по вулиці Молодіжна,68 та двох майданчиків із тренажерним обладнанням в селах Карпатське та Ластівка Турківського району, яке проводиться рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик».

За підсумками роботи профільних комісій обласної ради були затверджені переліки громад, де  будуть встановлені спортивні майданчики. За результатми  засідання комісії 12 квітня, Турківщина цього року отримає кошти від  обласної  ради для будівництва спортивного футбольного майданчика зі штучним покриттям в місті  Турка (1 млн 200 тис  грн) та встановлення тренажерного майданчика в с. Ластівка (50 тис  грн) і с.Карпатське (50 тис  грн).

Реалізація цих проектів у районі дозволить створити сучасну спортивну інфраструктуру для розвитку масового спорту, додатково залучити до занять фізичною культурою та спортом молодь та збільшить забезпеченість населення спортивними спорудами.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*