Проведено нараду щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ

02Сьогодні, 7 грудня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду щодо виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ. Начальник фінансового управління райдержадміністрації повідомив, що  додаткова потреба в коштах на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ до кінця 2016 року становить 15603,0 тис. грн., а саме:

– по установах освіти додатково необхідно – 7500,0 тис. грн.;

– по установах охорони здоров’я – 7232,8 тис. грн.;

– по установах культури – 870,2 тис. грн.

Погашення заборгованості передбачається за рахунок виділення додаткової освітньої субвенції з державного бюджету працівникам освіти в сумі 5500,0 тис.грн., за рахунок додаткової дотації з обласного бюджету в сумі 2000,0 тис.грн.

Працівникам охорони здоров’я  за рахунок додаткової медичної субвенції з державного бюджету в сумі – 5260,0тис.грн., за рахунок перевиконання дохідної частини місцевого бюджету в сумі 1972,8 тис.грн.

Працівникам культури за рахунок додаткової дотації з обласного бюджету в сумі 870,2 тис.грн.

Також сьогодні, 7 грудня, в районній раді відбулося засідання бюджетної комісії, на якій члени комісії вирішили 13 грудня 2016 року зібрати позачергову сесію районної ради щодо вчасного виділення коштів на медичну та освітню галузі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*