Проведено нараду щодо початку нересту та встановлення весняно-літньої заборони на вилов риби

Сьогодні, 14 квітня, під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Бабяка за участю майстра Явірської ГЕС Василя Семича та заступника голови Громадської ради Миколи Коноваленка проведено нараду щодо початку нересту та встановлення весняно-літньої заборони на вилов риби.“У квітні-червні в Україні триває нерест більшості видів риб. Греблі більшості ГЕС є нездоланною перешкодою для міграції риби, і, відповідно, ситуацію можна виправити тільки відкриттям шлюзів ГЕС та припиненням виробітку електроенергії на період нересту, – зазначив  Віталій Бабяк. Відтак, Явірська ГЕС на р.Стрий на час нересту повинна  припинити роботу та відкрити шлюзи на нерестовий період. Відкриті шлюзи та, відповідно, спуск водосховища дають можливість оцінити рівень насосів на водосховищі Явірської ГЕС.

Зокрема, 26 березня, голова Львівської ОДА підписав Розпорядження «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у 2020 році».

Зазначимо, що порушення правил рибальства тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім цього, природоохоронним законодавством передбачено нарахування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування риби.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*