Проведено нараду щодо підготовки впровадження медичної реформи в Турківському районі

???????????????????????????????

У четвер, 26 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду щодо підготовки впровадження медичної реформи в Турківському районі. В нараді взяли участь головний лікар Турківської КЦРЛ Костянтин Коробов , заступники головного лікаря Іван Нагайко та Іван Рапій, головний лікар Боринськоі міської лікарні Ігор Маркін.

Як нам відомо, на минулому тижні була проголосована медична реформа. Проголосований ще один дуже важливий законопроект про сільську медицину, який точно називається – «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Реформа сільської медицина – пріоритет для держави. Ще не відомі всі деталі, бо закон пройшов перше читання, але Президент запевнив, що він обов’язково буде прийнятий і вступить в силу ще цього року. На цей рік передбачено 4 млрд. грн. на сільську медицину.

«Маю надію на те, що нам вдасться здійснити всі накреслені плани” – наголосив на нараді голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*