Проведено нараду працівників Народних домів району

???????????????????????????????

У четвер, 9 листопада, в актовому залі Турківської дитячої музичної школи проведено нараду працівників Народних домів району за участі заступника голови Турківської райдержадміністрації Юрія Лила, в.о. начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Лілії Яворської, директора районного Народного дому Петра Косачевича та методистів району.

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва з вітальним словом виступив заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, який у своєму виступі зазначив: « Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуєте велич Турківського краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну!».

Також зі святом привітала Лілія Яворська, яка побажала культурним працівникам успіху в роботі, творчої наснаги та вдячних глядачів.

На нараді обговорено питання стосовно висвітлення інформації про проведені заходи; щодо дотримання трудової дисципліни; про вчасну здачу показників електроенергії; щодо проведення заходів до Дня Гідності та Свободи; про вшанування дня жертв Голодомору.

???????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*