Проведено брифінг з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та представника засобів масової інформації проведено брифінг з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. 

Основна мета брифінгу – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

“Для торгівлі людьми не існує державних кордонів чи вікових обмежень, – зазначив заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. Потрапити у сучасне рабство може будь-хто, незалежно від рівня освіти та соціального статусу”.

Також присутніми було обговорено форми торгівлі людьми: трудова експлуатація; торгівля органами; сексуальна експлуатація; втягнення у злочинну діяльність та примусове жебрацтво.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*