Проведено апаратну нараду

Сьогодні, 4 жовтня, т.в.о. керівника апарату районної державної адміністрації Богдан Москаль провів нараду з начальниками відділів та завідувачами секторів апарату райдержадміністрації. Винесено на обговорення 3 питання: щодо внутрішньої роботи, зміни до Закону “Про державну службу” та щорічна оцінка.

Під час наради Богдан Москаль наголосив на дотриманні трудової та виконавської дисципліни в апараті, а також на вчасному виконанні контрольованих документів та відповідей на звернення громадян.

«Необхідно посилити відповідальність посадових осіб щодо вчасного та якісного виконання розпоряджень та доручень голови  облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, безумовного та  якісного подання інформацій на контрольовані документи та звернення  фізичних і юридичних осіб району», – зазначив Богдан Москаль.

За підсумками наради дано відповідні доручення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*