Проведення  реалізації мікропроектів Українського фонду соціальних інвестицій у Турківському районі

1На даний час в Турківському районі ведуться ремонтно-будівельні роботи на 4-ох об’єктах (ЗОШ №1 та ДНЗ №1 м.Турки, лікарські Амбулаторії у с.Верхнє та в с.Ільник), по трьох – розпочинаються роботи. Так, у Турківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в рамках мікропроекту (надалі – МП) №12-46-55-003 замінено більше половини вікон на металопластикові, встановлено рекуператори повітря в приміщеннях молодших класів. На жаль тривалий час було витрачено на погодження внесення змін у проект щодо збільшення відкривних вікон у класних кімнатах, що унеможливило підготовку всіх класів до початку навчального 2014-2015 р.р. Надалі ремонт здійснюється із врахуванням почерговості виконання робіт, погоджених на засіданні агенції по впровадженню даного навчального закладу для забезпечення нормальних умов протікання навчального процесу.

У ДНЗ №1 йдуть роботи по заміні покрівлі на металочерепицю із наступним виконанням робіт по заміні віконних та зовнішніх дверних блоків на металопластикові, влаштування віконних та дверних відкосів, встановлення рекуператорів повітря, ремонт цоколю та відмостки.

В Амбулаторіях с.Верхнє та с.Ільник Турківського району на сьогодні вже металочерепицею повністю накрито дах і зараз виконуються демонтаж підлог, ремонт штукатурки стін, підготовка поверхонь для виконання внутрішніх малярних робіт. Хочемо зазначити, що на всіх об’єктах буде впроваджено новітні енергозберігаючі технології, що дозволить забезпечити значну економію витрат бюджетних коштів. Це і використання на об’єктах рекуператорів (теплозберігаюча вентиляція приміщень), заміна вікон на металопластикові з двохкамерними склопакети та 5-ти камерним профілем, заміна зовнішніх дверей на утеплені, заміна покрівлі даху, використання для опалення сучасних енергоефективних твердопаливних котлів верхнього горіння в медичних закладах с. Боберка та с. Шандровець. А у Верхненській Амбулаторії, яка опалювалась електрокотлом, буде встановлено для опалення тепловий насос «повітря-вода», який вдвічі зменшить споживання електроенергії. Для громад планується провести навчання з питань енергозбереження з подальшим проведенням енергоаудиту громадських будівель, які будуть оновлені у межах Проекту УФСІ та навчальних семінарів з питань політики енергоефективності з представниками місцевої влади.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*