Проведення конкурсу на маршруті м. Стрий — Сколівський район буде призупинено

Львівська облдержадміністрація призупиняє проведення конкурсу з визначення перевізників на відновлених маршрутах загального користування з м. Стрий у Сколівському напрямку, – про це повідомив директор департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Олег Лазар водіям підприємства “Транс-Спорт”, які сьогодні зібралися під будівлею ОДА з вимогою заборонити проведення конкурсу на вказаних маршрутах.

Нагадаємо, Стрийська районна державна адміністрація 29 вересня 2014 року звернулася до облдержадміністарції з проханням відновити дію маршрутів, що курсують з м. Стрий у населені пункти Сколівського району.

Після проведення консультацій та отримання відповідного висновку від робочого органу з організації перевезень, прийнято рішення про поновлення дії зазначених маршрутів та оголошено конкурс.

Дане  рішення було оскаржене до Львівського окружного адміністративного суду перевізником “Транс-Спорт”. Станом на сьогодні судовий розгляд цього питання триває.

З метою вирішення конфліктної ситуації прийнято рішення про призупинення проведення конкурсу до вирішення питання в судовому порядку.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*