Протидія торгівлі людьми – на нараді у заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила

???????????????????????????????

З метою посилення механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в районі, 14 вересня, за ініціативи управління соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила було проведено нараду щодо протидії торгівлі людьми «Виявлення, ідентифікація та надання первинної допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми». Учасниками стали спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації.

Програма зустрічі включала в себе: ознайомлення із законодавчою базою у сфері протидії торгівлі людьми; методика виявлення постраждалих від торгівлі людьми та правила проведення опитування постраждалих від торгівлі людьми.

???????????????????????????????

Під час наради було обговорено питання щодо стану виконання Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в місті; про стан роботи щодо виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

По закінченні наради було вирішено продовжити роботу щодо налагодження співпраці по роботі з протидії торгівлі людьми та виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми та залучення громадськості до цієї справи

Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон:

  • Нікому не довіряйте Ваш паспорт. Документи, що засвідчують Вашу особу, завжди повинні знаходитись тільки у Вас.
  • Якщо Ви збираєтесь працювати чи навчатись за кордоном, Вам необхідно підписати контракт. Контракт повинен бути написаний зрозумілою Вам мовою, а також містити інформацію про умови (оплата, вихідні дні, робота у святкові дні, медичне страхування), місце та час Вашої майбутньої праці чи навчання.
  • Залиште вдома детальну інформацію про своє майбутнє перебування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копію свого паспорта та контракту. Додатково рекомендовано залишити своє фото та адреси Ваших іноземних друзів.
  • Домовтесь з близькими та друзями про фразу, або умовну позначку, які символізуватимуть, що Ви у небезпеці.
  • Дізнайтесь номери телефонів, юридичні адреси українських посольств та консульських представництв за кордоном та візьміть їх з собою. Якщо Ви опинились у скрутній ситуації або Вам хтось загрожує, звертайтесь до представників своєї країни, які допоможуть Вам. У випадку, коли у країні перебування немає посольства України – телефонуйте у посольство України сусідньої держави.
  • Дізнайтеся до від’їзду за кордон про неурядові організації та служби, котрі надають допомогу особам, які опинились у скрутному становищі. Володійте інформацією про їх юридичні адреси, контактні телефони. Звертайтесь до них у разі необхідності.
  • Термін перебування на території іноземної держави вказаний у Вашій візі. Порушення візового режиму унеможливить Ваш наступний виїзд за кордон. Дотримуйтесь правил візового режиму!
  • Пам’ятайте, що знання хоча б елементарних слів іноземної мови значно полегшить Ваше перебування за кордоном.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*