Протягом року в кожному місті та районі мають з’явитися сучасні центри надання адміністративних послуг

Створення належних умов для отримання громадянами адміністративних послуг, розробка Єдиного державного порталу адміністративних послуг та відкриття профільних центрів у кожному місті України – це реальна можливість перейти на принципово новий вимір ефективності роботи влади. Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович під час засідання Комітету з економічних реформ.

«Протягом цього року в кожному місті, районі повинен з’явитися сучасний центр адміністративних послуг. У кожному з них має надаватися гарантований перелік найбільш запитуваних громадянами та бізнесом послуг», – сказав він.

На переконання Глави держави, до цього переліку обов’язково мають бути включені послуги з оформлення землі, дозвільних документів у сфері будівництва та реєстрації нерухомості, оформлення документів, що посвідчують особу. Ці послуги, зазначив він, мають надаватися в мінімальні строки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*