Процес укладення договору з Національною службою здоров’я України обговорили із медиками

Підготовку медичних закладів до початку процесу укладення договору з Національною службою здоров’я України обговорили сьогодні із представниками органів місцевого самоврядування та керівниками закладів охорони здоров’я, які надають спеціалізовану медичну допомогу.

В межах наради щодо впровадження програми медичних гарантій з 2020 року акцентували увагу на наданні інформації щодо пакетів медичних послуг, проведенні консультацій щодо відповідності закладу вимогам до пакетів послуг і реєстрації в електронній системі охорони здоров’я.

«Ми маємо ще час зреагувати на ризики, які можуть виникнути в процесі реформування. Якщо є проблемні питання, треба їх спільно  вирішити. До 25 лютого усі заклади мають бути законтрактовані. Впевнений, що на Львівщині реформа буде успішною», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Під час обговорення директор Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Мар’яна Возниця презентувала новий підхід до фінансування системи охорони здоров’я та роль НСЗУ в трансформації системи.

«Сенс реформи у тому, щоб змінити систему фінансування медзакладів. По окремих закладах відділення працюють лише на 20% своєї потужності. В центрі медицини має бути пацієнт. Нам потрібні медичні заклади, з яких пацієнти виходитимуть здоровими», – наголосила Мар’яна Возниця.

Директор Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ також наголосила, що в межах медичних гарантій затверджено 27 пакетів, пріоритетними серед яких будуть послуги із надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті, інфаркті міокарда, пологах та неонатальних станах, а також діагностика онкологічних захворювань.

На нараді також розповіли про реєстрацію в електронній системі охороні здоров’я та подачу заяви на укладення договору з НСЗУ, а також про розробку та затвердження фінансового плану медичних закладів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*