Процедуру поводження з відходами спрощено

thumb_news_20121031_110535_1351674335Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА повідомляє, що станом на поточний період  2014 року відділ екологічної безпеки та поводження  з відходами видав 347 дозволів та лімітів на розміщення відходів. Також в Департаменті зареєстровано 245 декларацій про відходи, які подали суб’єкти господарювання (власники відходів, які звільняються від одержання лімітів на утворення та розміщення відходів, подають щороку через дозвільний центр декларацію про відходи).

Одночасно Департамент наголошує, що  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.08.2013 № 748 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», власники відходів самостійно визначаються з питанням необхідності отримання дозволів та лімітів на утворення та розміщення відходів.

Згідно з Порядком розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 № 1218, розгляд заяв, проектів лімітів на утворення та розміщення небезпечних  відходів, погодження таких проектів лімітів, видачу дозволів на розміщення небезпечних відходів здійснює Міністерство екології та природних ресурсів України. Департаментом розглядаються заяви, видаються дозволи та погоджуються проекти лімітів на утворення та розміщення відходів  тільки 4 класу небезпеки.

Із порядком  отримання дозволу та лімітів на утворення та розміщення відходів можна ознайомитись на сайті Департаменту в розділі «Дозвільна діяльність».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*