Пропозиції до спільної наради ГР та ЛОДА 17 листопада.

Про вдосконалення механізмів двосторонньої співпраці між ГР та ЛОДА.

Іван І. Кульчицький, голова Комісія міжнародного співробітництва і туризму ГР при ЛОДА.

Доцільно дискусію розпочати з його виступу. Основний зміст виступу: 1) відмічено певні позитивні приклади співпраці; особливе значення мав початкового імпульсу, який задав Голова ЛОДА у 1-му кварталі 2016 р.; тоді самі департаменти були активні у комунікаціях з комісіями ЛОДА; 2) тепер проявились певні тенденції і особливості у взаємовідносинах, на які доцільно відреагувати, щоб вдосконалити процедури комунікації між ГР та ЛОДА на рівні комісій та Департаментів.

  1. Екологічні проблеми області

2.1) Стан справ з вивезенням з населених пунктів області, особливо зі Львова, твердих побутових відходів (ТПВ) та з вирішенням проблем, спричинених екологічною катастрофою на  Грибовицькому сміттєзвалищі. На яких ділянках обласної території і на яких юридичних підставах відбувається складування ТПВ? Які суб’єкти (агенти і контрагенти), на яких правових підставах і на яких фінансових умовах здійснюють вивезення, транспортування і складування ТПВ? Наскільки ефективною у вирішенні наявних проблем є співпраця обласної держадміністрації і органів самоврядування м. Львова? У якому стані перебуває реалізація проекту спорудження заводу по переробці ТПВ?

2.2) У цьому році через несприятливі погодні умови ускладнились ситуація із водним режимом території Львівщини, а саме: спостерігається пересихання річок і водойм, зникнення води в колодязях.

В області розроблена Регіональна програма водного господарства та екологічного оздоровлення річок, яка затверджена сесією обласної ради 3 червня 2014 р.

Що практично зроблено для її виконання?

2.3) Про природно-заповідний фонд Львівщини.

Президент України поставив завдання вийти на показник заповідання 15-17% від загальної площі області. Сьогодні маємо показник до 6,5%. Яка перспектива розширення території природно-заповідного фонду? Адже в Інтернет-виданнях громадськість б’є на сполох щодо намірів військових вилучити із природного заповідного фонду частину території Яворівського національного природного парку, складової Біосферного резервату «Розточчя», що перебуває під егідою ЮНЕСКО. Це взагалі не зрозуміло. Яворівський військовий полігон має достатньо площі – 37 тис. га. Частина його території не задіяна за потребами – віддана під вирощування с/г культур мешканцям сіл.

2.4) Проблеми, пов’язані з передачею земель заповідного і водного фондів Львівщини у приватну власність. До компетенції яких підрозділів ЛОДА та її повноважних посадових осіб віднесено обов’язок за забезпеченням дотримання у цих питаннях законодавства України?

2.5) На території регіонального ландшафтного парку «Знесіння» (вул. Довбуша, 15) розпочались незаконні будівельні роботи. Що буде зроблено для їх остаточного припинення і компенсації заподіяних збитків?

  1. Ситуація з правовим вирішенням проблеми незаконних забудов у м. Львові. Основні дражливі пункти (адреси): вулиці Снопківська, 18; Богуна, 11; Карманського, 21; Митрополити Андрея, 12; пр. Шевченка,3 – вул. Галицька 15; вул. Струмок – вул. Масарика, 7, вулиці Карпінця – Засядька, пл. Ринок, 36.
  2. Інформація про хід і наслідки відкритих кримінальних проваджень, стосовних перенатального центру.
  3. Які державні підрозділи на Львівщині уповноважені щодо проведення перевірки електронних декларацій відповідальних посадових осіб державних адміністрацій та інших е-декларантів області; яким є на сьогодні стан такої перевірки. Який передбачено механізм врахування її (перевірки) компрометуючих результатів під час формування і виконання обласного бюджету на 2017 р., зокрема в контексті запобігання корупції при організації і проведенні тендерних державних закупівель.
  4. Актуальні проблеми перевезенням у громадському транспорті пільгових категорій громадян. Ситуація із впровадженням на Львівщині пілотного проекту монетизації транспортних пільг. Н якій стадії знаходиться впровадження цього проекту і яка його сутність?
  5. Якими є результати виконання рішень сесії Львівської облради у справах, порушених за результатами громадського контролю законності лісокористування на теренах Львівщини?
  6. Залишається актуальним питання проведення конкурсу по заміщенню вакантної посади головного архітектора області. Ткачук Оксана Василівна уже майже рік працює на посаді головного архітектора області з приставкою т.в.о. А тому вимагаємо або організувати конкурс на посаду головного архітектора Львівської області (з залученням представників ГР), або ж офіційно призначити Ткачук О.В. на цю посаду зі збереженням відповідних формальностей. – Богдан Гой, голова Комісії з питань архітектури, містобудування, інфраструктурних проектів та капітального будівництва..
  7.   Про вирішення питання щодо притягнення до відповідальності винних у розкраданні майна Свірзького замку у с.Свірж Перемишлянського району та вжиття заходів щодо збереження пам’ятки архітектури.
  8. Про діяльність Перемишлянської райспоживспілки, зокрема про використання майна пайовиків.
  9. Про перевезення пасажирів пільгових категорій ПП «Автошлях» у Перемишлянському районі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*