Промоція регіону – китайські журналісти та туроператори відвідали Львівщину

Про туристичні, курортні ресурси, інвестиційні можливості, транспортну інфраструктуру, децентралізацію та співпрацю щодо залучення китайських туристичних потоків говорили сьогодні, 7 вересня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з делегацією китайських туроператорів та журналістів у межах промотуру Львівщиною.

Очільник області, звертаючись до гостей, наголосив, що візит китайських туроператорів та журналістів – це добра основа для подальшого руху вперед та можливість заповнити інформаційну прогалину про Львівщину та Україну для людей, які мешкають в Китаї.

Як повідомили члени делегації, їх візит має підготувати підґрунтя для залучення якомога більше китайських туристів до України, а також для налагодження співпраці в галузі промисловості, інвестицій, туризму.

В свою чергу Олег Синютка розповів гостям про інвестиційний та туристичний потенціал Львіщини.

«Цьогоріч ми зуміли пожвавити економічну активність і щотижня відкриваємо по дві виробничі потужності на території області. Ми гордимося тим, що сьогодні інвестиційний клімат на Львіщині є найкращим серед усіх областей України. І основою цього є безпека людини та бізнесу», – зазначив Олег Синютка.

Додамо, що промотур Україною китайських туроператорів триває з 1 до 10 вересня за маршрутом: Київ – Харків – Львів – Трускавець – Київ. Відтак гості зі Китаю вже ознайомились із історико-культурною спадщиною Львова, на черзі – курорти Трускавця, пам’ятка природи та археології національного значення «Тустань».

Варто зазначити, що Львівська ОДА вже втретє приймає делегацію з Китаю у партнерстві із Львівським туристичним альянсом та місцевим бізнесом. Нагадаємо, що у вересні 2015 році та у червні 2017 року Львівська обласна державна адміністрація організовувала промотур для китайських туроператорів та журналістів.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*