Прокуратура перевірить рішення військово-лікарських комісій

Личаківсько – Шевченківсько – Залізничним об’єднаним військовим комісаріатом було встановлено численні випадки, коли   медики    визнавали  тимчасово непридатними до служби  у  ЗСУ   громадян  з числа мобілізованих, однак у подальшому   не вживали  заходів до повторного їх  скерування на проходження комісії. За цими даними прокуратура міста Львова здійснює процесуальне керівництво досудового розслідування   за ч. 1 ст.114-1 КК України за фактом перешкоджання  законній діяльності Збройних Сил України в особливий період.

Також, прокуратурою Жовківського району Львівської області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення працівниками військово-лікарської комісії  аналогічного правопорушення. З’ясовано, що останніми визнано   придатними до військової служби лише 29 % осіб від загальної кількості, які підлягають призову за мобілізацією.

На цей час у вказаних кримінальних провадженнях  проводяться   необхідні першочергові слідчі дії. Хід  досудового розслідування   перебуває на контролі органів прокуратури.

За інформацією  Прес-служби прокуратури Львівської області

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*